Najbliższy termin dostawy - Wtorek 14.07 • Dostawy realizujemy od 12:00 do 20:00

Szukaj

Obsługa klienta w sklepie ze zdrową żywnością i warzywami

Szukamy pracownika naszego sklepu ze zdrową żywnością. Jeśli więc tak jak my, doceniasz smak i wartość lokalnych produktów, każdego lata odliczasz dni do otwarcia sezonu na truskawki, bób lub czereśnie, lubisz kontakt ze smakoszami, to szukamy właśnie Ciebie!

Kim jesteśmy

W Jedz Garściami każdego dnia starannie wybieramy produkty, które dowozimy do domu na terenie Wrocławia. Miesiąc temu otworzyliśmy również sklep stacjonarny i szukamy osób, które wpiszą się w nasze wartości. Ponad wszystko dbamy o jakość wszystkiego, co sprzedajemy, równie istotna jest dla nas ponadprzeciętna jakość obsługi klienta.

Oferujemy

  • stawka 18 zł/h brutto,
  • umowa zlecenie na okres próbny,
  • po okresie próbnym umowa o pracę,
  • zniżki na nasze produkty,
  • kwestia etatu do ustalenia (min. 1/2 maksymalnie 4/5)

Wymagania:

  • dyspozycyjność w godzinach

Pon - Piątek 9:00 - 19:00,

Sobota 9:00 - 16:00

  • komunikatywność i dbałość o jakość obsługi klienta,
  • odpowiedzialność i przywiązanie do szczegółu,
  • doświadczenie w pracy w sklepie,
  • książeczka sanepidowska,
  • punktualność i odpowiedzialność,

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie półek sklepowych,
  • obsługa kasy fiskalnej oraz wagi,
  • składanie zamówień u naszych partnerów,
  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie,
  • wsparcie dla naszego sklepu internetowego,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sklepie ze zdrową żywnością,
  • zamiłowanie do gotowania,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna 11a

Proces rekrutacji:

  1. Prześlij CV na adres bartek@jedzgarsciami.pl
  2. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami
  3. Rozmowa rekrutacyjna
  4. Dzień próbny
  5. Pracujemy razem! :)

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dodaj produkty

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj